“Київміськбуд” стверджує, що звів 72 тис. квадратних метрів доступного житла

0

stroyka

Від початку дії державних програм забезпечення українців житлом, ХК “Київміськбуд” передала під реалізацію в їх рамках 72 тис. кв. м житла. Про це під час Другого виставкового форуму “Доступне житло” сказав голова правління — президент ПАТ “ХК “Київміськбуд” Ігор Кушнір, передає  УНН.

Кушнір зазначив, що в Україні існує кілька державних програм, покликаних вирішити житлове питання громадян. Найпоширенішими на сьогоднішній день є дві програми: “Здешевлення вартості іпотечних кредитів для населення” і “Доступне житло: 70 на 30”.

“Наразі ми здали вже 967 квартир за цими програмами загальною площею 72 тис. кв. м. Але це не кінцева цифра, за умови збільшення попиту на такі квартири, ми готові збільшувати і їх кількість”, – сказав Кушнір.

За його словами, державні програми, окрім допомоги українцям у придбанні житла, стимулюють будівельну галузь. Разом з цим, наразі задля підвищення довіри та попиту, певних змін потребує програма “Здешевлення вартості іпотечних кредитів для населення”, в рамках якої людина бере кредит під 16%, 13% з яких зобов’язується сплачувати держава.

“На мою думку, необхідно запровадити диференційований підхід до видачі іпотечних кредитів і дещо удосконалити систему відсоткових ставок. Люди повинні бачити лише ті відсотки, які їм платити. Наприклад, якщо це програма іпотечного кредитування під 3%, то оті 13%, які сплачує держава, ніяким чином до людей відноситись не повинні”, – висловив думку Кушнір.
Loading...Залишити коментар