Кличко каже, що не збирався зустрічатись з «17 каналом» у день вбивства Шеремета

0

klychko

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що інформація про те, що журналісти «17 каналу» першими опинились на місці вбивства журналіста Павла Шеремета тому, що збирались взяти в мера інтерв’ю – не правдива.

Про це він заявив в інтерв’ю “5 каналу”.

“Що стосується заяв, я прочитав про це в засобах масової інформації. Я як чиновник повинен декларувати, і я задекларував, що я беру офіційну відпустку, все ЗМІ оприлюднили це. Я на тиждень поїхав до дітей в табір за кордон. Я перебував за кордоном в офіційній відпустці, і ця інформація була публічною. тобто заяви, що вони чекали Кличко і з Кличко домовилися, це можна прямо назвати – брехня “, – заявив Кличко.

Як повідомлялося раніше, представники “17 каналу”, які виявилися на місці вбивства Павла Шеремети, пояснювали свою присутність там домовленістю про інтерв’ю з Віталієм Кличко.

Нагадаємо, вранці 20 липня автомобіль, в котрому їхав Павло Шеремет підірвали в центрі Києва. Журналіст загинув. Автомобіль належав власниці видання “Українська правда” Альоні Притулі.

За даними ЗМІ, поліція вже встановила, що ціллю замаху був саме Шеремет, а не Альона Притула, а  основна версія – професійна діяльність журналіста.

Раніше з’явилось відео, нібито, встановлення вибухівки під автомобіль Шеремета.
Loading...Залишити коментар