КНДР відхилила всі пропозиції США по денуклеризації

0

Пхеньян вказує на жести доброї волі, які вони вже зробили, зупинивши випробування ракет і передавши останки американських солдатів в США, тепер Північна Корея наполягає на скасуванні санкцій і підписанні мирного договору. Влада Північної Кореї (КНДР) відхилила всі пропозиції США з ядерного роззброєння Корейського півострова.

Про це з посиланням на дипломатичні джерела повідомляє CNN, пише Діло.

Відзначається, що Сполучені Штати зробили конкретні пропозиції КНДР про початок і кінцеву точку ядерного роззброєння. Однак в Пхеньяні всі пропозиції США щодо денуклеаризації назвали “бандитськими”.

Оскільки після саміту президента США Дональда Трампа і лідера КНДР Кім Чен Ина не було ніяких тимчасових рамок і будь-яких конкретних обіцянок по денуклеаризації, тепер це дозволяє обом сторонам інтерпретувати усну угоду на свій розсуд.

Зокрема Пхеньян вказує на жести доброї волі, які вони вже зробили, зупинивши випробування ракет і передавши останки американських солдатів в США. Тепер Північна Корея наполягає, що США повинні скасувати раніше введені санкції проти країни. А також – підписати мирний договір. І тільки після цього КНДР буде робити кроки по ядерному роззброєнню.

“Продовження переговорів між Сполученими Штатами та Північною Кореєю залежить від готовності Вашингтона зробити “сміливий крок” і погодитися на мирний договір з Пхеньяном”, – передає CNN.

Нагадаємо, раніше Вашингтон висунув КНДР 47 вимог.
Loading...Залишити коментар