Коли будуть покарані "судді Майдану"? - Перший Соціальний

Коли будуть покарані “судді Майдану”?

0

Користувач Сергій Гаджинов у своїй публікації у соціальній мережі Facebook підняв тему безкарності так званих “суддів Майдану”, котрі виносили завідомо несправедливі рішення проти учасників протестних акцій.

“П’ять простих очевидних фактів.

1. Під час Революції Переваги ОПГ ДАІ і ОЗУ Беркут влаштовували полювання на Автомайдан. Заманювали в пастку кілька машин і жорстоко били всіх, хто в них знаходився. Машини потім підпалювали і перетворювали на купу металобрухту. Спочатку розбивали скло і кидали всередину світлошумову гранату або просто пускали сльозогінний газ. Потім оглушених сліпих людей витягували на асфальт і смачно били ногами, палицями, прикладами і всім, що було під рукою. Ламали руки, ноги, ребра, голови, пробивали легені. Потім роздягали, обов’язково ставили на коліна, обшукували, крали кеш з гаманців. Потім кидали в автозак і везли в суд, де побиті і закривавлені Автомайданівці судовим рішенням перетворювалися з постраждалих в злочинців і опинялись в СІЗО замість лікарні.

2. Судді Майдану не могли не бачити очевидного, не могли не розуміти, що звинувачення сфальсифіковані, проте свідомо порушували присягу і виносили рішення, потрібні Януковичу.

3. Минуло п’ять довгих років, і ці судді не покарані. І не тільки не покарані, вони продовжують працювати суддями зараз, і не просто формально числяться суддями, а слухають справи і виносять рішення.

4. Звільнити цих суддів може тільки створена комісія ВРП в результаті судової реформи президента Порошенко. Цією своєю реформою Порошенко не раз хвалився перед західною аудиторією.

5. Глава ВРП Бенедисюк, призначений туди президентом Порошенком, приховав своє очевидне громадянство РФ, не може пояснити свою майнову декларацію, отримав держнагороду від президента Порошенка. Очевидно, що роботою Бенедисюка президент Порошенко задоволений”, – написав користувач.
Loading...Залишити коментар