Колишні працівники міліції займаються контрабандою, — волонтери

0

kontrabanda

Нещодавно українські волонтери та військові у Краматорську затримали чотири фури з контрабандою, за якою майжу одразу прибули тітушки з «рішенням суду».

«Зараз рубаємося за 4 фури в Краматорську. Господарі приїхали з рішенням суду. З адвокатами і ТІТУШКИ. З нашого боку збройні фіскали, хаммер з єнотами (десантники), прокурорська апеляція на це рішення і правда», – пише на своїй сторінці волонтер Роман Доник.

Також, як каже активіст, власниками авто є колишні працівники міліції з Донецька, які зараз займаються перевезенням контрабанди.

«Рішення про повернення фур господарям прийняла колишня суддя з Макіївки Михальченко Анастасія. Вона поїхала з Макіївки і добре влаштувалася в Краматорську. Точно так само, як і її колега (Залізняк Катерина Сергіївна), яка намагалася фуру з заготовками для сигарет повернути як мукулатуру, а обладнання для цеху як металобрухт. Обидві панянки з одного Гірницького районного суду Макіївки. І «клали» вони з проділом на нас і на «Доручення» президента по боротьбі з корупцією. Поки їх не будуть садити, все що ми робимо буде розбиватися об судову систему. Волонтери, ідея, ентузіазм – все добре. Навіть фіскали і прокурорські рубаються на стороні світла. А що толку, якщо суди тупо повертають затримане. За гроші або через нерозуміння, не знаю. Хоча. Минуле місце роботи обох, напевно зобов’язує дещо до чого, або пов’язує» — пише волонтер.
Loading...Залишити коментар