Колишнього директора сміттєзвалища під Львовом арештували на 2 місяці - Перший Соціальний

Колишнього директора сміттєзвалища під Львовом арештували на 2 місяці

3

gorbl

Колишнього директора КП «Збиранка», якому підпорядковувалось міське сміттєзвалище на полігоні в Грибовичах, Богдана Горбаля, арештували на 2 місяці з правом внести заставу.

Галицький районний суд прийняв рішення, що підозрюваний може сплатити заставу в розмірі 110 тис. 240 грн.

Горбаля підозрюють у службовій недбалості, яка призвела до загибелі трьох пожежників і співробітника цього ж підприємства.

“Суд зважив на доводи прокуратури про те, що підозрюваний може ухилитися від слідства і суду, а також може вплинути на свідків, зокрема своїх колишніх підлеглих”, – наголошено в повідомленні.

Аргументи адвоката Горбаля про те, що його 72-річний підзахисний співпрацював зі слідством, а також хворий на ішемічну хворобу серця і серцеву недостатність, унаслідок чого кілька років перебуває на амбулаторному лікуванні, суд до уваги не взяв.

Нагадаємо, в кінці травня на Львівщині трапилась катастрофа – полігон в селі Великі Грибовичі біля Львова, де знаходиться міське сміттєзвалище з 1958 року, загорівся і під час гасіння стався зсув 100 тисяч тон сміття, яке завалило трьох рятувальників. Їх тіла знайшли їхні колеги наступного дня. Всі троє були мешканцями Жовківського району Львівщини.

Основна відповідальність, за словами експертів, лежить на міському голові Львова Андрію Садовому, котрий за 2 попередні каденції відмовив 43 інвесторам у побудові сміттєпереробного заводу. Родичі загиблих рятувальників навіть вигнали його з похоронів.

9 червня під час сесії міськради Львова Садовий мав звітувати, але натомість входи в Ратушу закрили нацгвардійці. Пізніше мер та чиновники силових структур обмінялись звинуваченнями стосовно того, за чиєю ініціативою входи в мерію закрили підрозділи.

Перед тим Садовий попросив Порошенка визнати прилеглі до сміттєзвалища території зоною екологічного лиха, але президент закликав не політизувати господарську проблему і вислав на допомогу авіацію, яка гасила сміттєзвалище.
Loading...3 Comments

 1. Шамрін Анатолій on

  два місяці по тому. що не почули в коментарях

  Анатолий Шамрин commented on an article.
  30 мая 2016 г. 22:19
  Через обвал на Грибовицькому сміттєзвалищі відкрили кримінальне провадження
  Це не обвал, а вбивство! Де керівники, де план гасіння пожежі, де драбини та автодрабини над небезпечними місцями. Де страховки, де балони з повітрям, де кислород медичний і швидка на чергуванні! Злочин!!!!! Як не спасуть судити за умисне вбивство!!!!! Де екскаватори чергові???? Хто дав наказ цим хлопцям тушити, коли в прессі було заявлено що потушено!!!! Перша справа умисна бездіяльність службових осіб при єксплуатації сміттезвалища, слідуючі єкологічні служби, дерпромнагляд, інспкції праці, члени коміссій державних провіших раніше перевірки, (ВОНИ Ж І СЛІДСТВО ВЕСТИМУТЬ, ПО ЗАПИТАМ СЛІДЧИХ???!!!) і тільки потім ненавчені сільскі пожежники у яких явно не було страховочного обладнання!!!! Я що на 8 років в часі провалився!!!!! 2008- 2010 суд по центрифузі – фальсифікація справ по підсудним прокуратурою, 2010 ру до АТО вибух (ТЕРАКТ) 7ї лікарні -фальсифікація 24 томів справи, 4 роки і потерпіли розгромили слідство прокуратури Луганської області, потерпілі не дали засудити лікарів при 16 загинувшх!!!! Тільки АТО спасло керівних злиднів Ефремова від нового суду!!!! 2012 ДТП Ялинка авто таранить площу з дітьми 1 загибла 12 травмовано тяжко і знову потерпілі не вірять слідству…..І що я бачу – злову “Справа по віслюкам отпущенія???”, загиблим на посту???? Що знову фальсифікувати, знову продажні коміссії з таких же продажних світил науки???? Які нічим не відповідають реально за фіктивні висновки. Знову вже 3 сутки знищуються документи і докази по всіх контролюючих та перевіряючих інстанціях, місце керівникив яких в СІЗО і негайно!!!! Ніхто не признаеться???? Гідність гине в негідності – кому слідчий пише запити??? коли заарештовувати треба!!! Бандитьский КПК від Януковича вбиває не тільки пожежників, а і останню віру!!!!! Десятки справ і не по факту, а по окремим злочинам кожного злочінця – або ми всі станемо зомбо-свідками дурості, бізнесу на крові і горі! А може це був чийсь проект успішний, та пожежники смертю своєю помішали бабло відмити???? Далі кожен думайте ” Хто ми – тварини дрожащі, чи право маємо” як писав один класик……

  Депутати ініціюють позачергову сесію Львівської міськради через трагедію на Грибовицькому…
  vgolos.com.ua
  http://vgolos.com.ua/news/deputaty_initsiyuyut_pozachergovu_sesiyu_lvivskoi_miskrady_cherez_tragediyu_na_grybovytskomu_smittiezvalyshchi_217242.html\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\Це не обвал, а вбивство! Де керівники, де план гасіння пожежі, де драбини та автодрабини над небезпечними місцями. Де страховки, де балони з повітрям, де кисень медичний і швидка на чергуванні! Злочин!!!!! Як не зможуть врятувати судити за умисне вбивство!!!!! Де екскаватори чергові???? Хто дав наказ цим хлопцям гасити, коли в пресі було заявлено що погашено!!!! Перша справа умисна бездіяльність службових осіб при експлуатації сміття звалища, екологічні служби, держгірпромнагляд, інспекції праці, члени комісій державних які вели раніше перевірки, (ВОНИ Ж І СЛІДСТВО ВЕСТИМУТЬ, ПО ЗАПИТАМ СЛІДЧИХ???!!!) і тільки потім ненавчені сільські пожежники у яких явно не було рятувального обладнання!!!! Я що на 8 років в часі провалився!!!!! 2008- 2010 суд по центрифузі – фальсифікація справ по підсудним прокуратурою, 2010 рік до АТО вибух (ТЕРАКТ) 7-ї лікарні -фальсифікація 24 томів справи, 4 роки і потерпіли розгромили слідство прокуратури Луганської області, потерпілі не дали засудити лікарів при 16 загиблих!!!! Тільки АТО врятувало керівних злиднів Ефремова від нового суду!!!! 2012 ДТП Ялинка авто таранить площу з дітьми 1 загибла 12 травмовано тяжко і знову потерпілі не вірять слідству…..І що я бачу – знову “Справа по віслюкам відбувайликами???”, загиблим на посту???? Що знову фальсифікувати, знову продажні комісії з таких же продажних світил науки???? Які нічим не відповідають реально за фіктивні висновки. Знову вже 3 добу знищуються документи і докази по всіх контролюючих та контролюючих інстанціях, місце керівників яких в СІЗО і негайно!!!! Ніхто не признається???? Гідність гине в негідності – кому слідчий пише запити??? коли заарештовувати треба!!! Бандитський КПК від Януковича вбиває не тільки пожежників, а і останню віру!!!!! Десятки справ і не по факту, а по окремим злочинам кожного злочинця – або ми всі станемо переляканими-свідками дурості, бізнесу на крові і горі! А може це був чийсь проект успішний, та пожежники смертю своєю завадили гроші відмити???? Далі кожен думайте ” Хто ми – тварини тремтячі, чи право маємо” як писав один класик…… ГАНЬБА, ЗЛОДІЯМ ТЮРМА!

  Львовская трагедия: полиция возбудила уголовное производство
  Що я бачу – це ще одне вбивство. Де санобробка, де хімзахист, протигази. Та же страшні смертельні спри грибів відкрились!!!! А люди просто так щось шукають???? Де військовий хімзахист???? Лабараторії????

  Анатолий Шамрин commented on a link.
  Львовская трагедия: полиция возбудила уголовное производство
  Що я бачу – це ще одне вбивство. Де санобробка, де хімзахист, протигази. Та же страшні смертельні спри грибів відкрились!!!! А люди просто так щось шукають???? Де військовий хімзахист???? Лабараторії????

  Анатолий Шамрин commented on a link.
  Львовская трагедия: полиция возбудила уголовное производство
  Що я бачу – це ще одне вбивство. Де санобробка, де хімзахист, протигази. Та же страшні смертельні спри грибів відкрились!!!! А люди просто так щось шукають???? Де військовий хімзахист???? Лабараторії????

  Анатолий Шамрин поделился ссылкой.
  Депутати ініціюють позачергову сесію Львівської міськради через трагедію на Грибовицькому…
  vgolos.com.ua

  Горить свалка у Львові, йдуть пошуки жартв обвалу! А що робить слідство??????Депутати ініціюють позачергову сесію Львівської міськради через трагедію на Грибовицькому сміттєзвалищі\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\Вопросы: -Где проект свалки, кто утвердил, кто принимал. Противопожарные мероприятия. Схема засыпки, противообвальные мероприятия. Засыпка грунтом (слоеный пирог). Кто проводил экспертизу и журналы учета работ. Отловить всех бомжей как свидетелей на свалке. Списание горючего, где арест журналов по свалке и учет вывозимого мусора. Мусор за наличку? Арест журналов с жалобами. Где санстанция, экология у всех арестовать документы пока не спалили. Где десятки баллонов с кислородом медицинским для спасателей? Где приборы определения отравления на месте продуктами сгорания спасателей?
  Комісар правозахисту Шамрін30 травня 2016 22:44 Відповісти IP: 95.215.156.—
  Це не обвал, а вбивство! Де керівники, де план гасіння пожежі, де драбини та автодрабини над небезпечними місцями. Де страховки, де балони з повітрям, де кисень медичний і швидка на чергуванні! Злочин!!!!! Як не зможуть врятувати судити за умисне вбивство!!!!! Де екскаватори чергові???? Хто дав наказ цим хлопцям гасити, коли в пресі було заявлено що погашено!!!! Перша справа умисна бездіяльність службових осіб при експлуатації сміття звалища, екологічні служби, держгірпромнагляд, інспекції праці, члени комісій державних які вели раніше перевірки, (ВОНИ Ж І СЛІДСТВО ВЕСТИМУТЬ, ПО ЗАПИТАМ СЛІДЧИХ???!!!) і тільки потім ненавчені сільські пожежники у яких явно не було рятувального обладнання!!!! Я що на 8 років в часі провалився!!!!! 2008- 2010 суд по центрифузі – фальсифікація справ по підсудним прокуратурою, 2010 рік до АТО вибух (ТЕРАКТ) 7-ї лікарні -фальсифікація 24 томів справи, 4 роки і потерпіли розгромили слідство прокуратури Луганської області, потерпілі не дали засудити лікарів при 16 загиблих!!!! Тільки АТО врятувало керівних злиднів Ефремова від нового суду!!!! 2012 ДТП Ялинка авто таранить площу з дітьми 1 загибла 12 травмовано тяжко і знову потерпілі не вірять слідству…..І що я бачу – знову “Справа по віслюкам відбувайликами???”, загиблим на посту???? Що знову фальсифікувати, знову продажні комісії з таких же продажних світил науки???? Які нічим не відповідають реально за фіктивні висновки. Знову вже 3 добу знищуються документи і докази по всіх контролюючих та контролюючих інстанціях, місце керівників яких в СІЗО і негайно!!!! Ніхто не признається???? Гідність гине в негідності – кому слідчий пише запити??? коли заарештовувати треба!!! Бандитський КПК від Януковича вбиває не тільки пожежників, а і останню віру!!!!! Десятки справ і не по факту, а по окремим злочинам кожного злочинця – або ми всі станемо переляканими-свідками дурості, бізнесу на крові і горі! А може це був чийсь проект успішний, та пожежники смертю своєю завадили гроші відмити???? Далі кожен думайте ” Хто ми – тварини тремтячі, чи право маємо” як писав один класик…… ГАНЬБА, ЗЛОДІЯМ ТЮРМА!

  Где проект свалки, кто утвердил, кто принимал. Противопожарные мероприятия. Схема засыпки, противообвальные мероприятия. Засыпка грунтом (слоеный пирог). Кто проводил экспертизу и журналы учета работ. Отловить всех бомжей как свидетелей на свалке. Списание горючего, где арест журналов по свалке и учет вывозимого мусора. Мусор за наличку? Арест журналов с жалобами. Где санстанция, экология у всех арестовать документы пока не спалили. Где десятки баллонов с кислородом медицинским для спасателей? Где приборы определения отравления на месте продуктами сгорания спасателей?
  Комісар правозахисту Шамрін30 травня 2016 22:44 Відповісти IP: 95.215.156.—
  Це не обвал, а вбивство! Де керівники, де план гасіння пожежі, де драбини та автодрабини над небезпечними місцями. Де страховки, де балони з повітрям, де кисень медичний і швидка на чергуванні! Злочин!!!!! Як не зможуть врятувати судити за умисне вбивство!!!!! Де екскаватори чергові???? Хто дав наказ цим хлопцям гасити, коли в пресі було заявлено що погашено!!!! Перша справа умисна бездіяльність службових осіб при експлуатації сміття звалища, екологічні служби, держгірпромнагляд, інспекції праці, члени комісій державних які вели раніше перевірки, (ВОНИ Ж І СЛІДСТВО ВЕСТИМУТЬ, ПО ЗАПИТАМ СЛІДЧИХ???!!!) і тільки потім ненавчені сільські пожежники у яких явно не було рятувального обладнання!!!! Я що на 8 років в часі провалився!!!!! 2008- 2010 суд по центрифузі – фальсифікація справ по підсудним прокуратурою, 2010 рік до АТО вибух (ТЕРАКТ) 7-ї лікарні -фальсифікація 24 томів справи, 4 роки і потерпіли розгромили слідство прокуратури Луганської області, потерпілі не дали засудити лікарів при 16 загиблих!!!! Тільки АТО врятувало керівних злиднів Ефремова від нового суду!!!! 2012 ДТП Ялинка авто таранить площу з дітьми 1 загибла 12 травмовано тяжко і знову потерпілі не вірять слідству…..І що я бачу – знову “Справа по віслюкам відбувайликами???”, загиблим на посту???? Що знову фальсифікувати, знову продажні комісії з таких же продажних світил науки???? Які нічим не відповідають реально за фіктивні висновки. Знову вже 3 добу знищуються документи і докази по всіх контролюючих та контролюючих інстанціях, місце керівників яких в СІЗО і негайно!!!! Ніхто не признається???? Гідність гине в негідності – кому слідчий пише запити??? коли заарештовувати треба!!! Бандитський КПК від Януковича вбиває не тільки пожежників, а і останню віру!!!!! Десятки справ і не по факту, а по окремим злочинам кожного злочинця – або ми всі станемо переляканими-свідками дурості, бізнесу на крові і горі! А може це був чийсь проект успішний, та пожежники смертю своєю завадили гроші відмити???? Далі кожен думайте ” Хто ми – тварини тремтячі, чи право маємо” як писав один класик…… ГАНЬБА, ЗЛОДІЯМ ТЮРМА!

  своєю завадили гроші відмити???? Далі кожен думайте ” Хто ми – тварини тремтячі, чи право маємо” як писав один класик…… ГАНЬБА, ЗЛОДІЯМ ТЮРМА!

 2. Pingback: Львів просить про статус зони екологічного лиха | FakeOFF.info

 3. Pingback: Віце-прем’єр каже, що зі Львова вивезли вже половину відходів | FakeOFF.info

Залишити коментар