Комунальне підприємство обдурило тернополян

0

Budynok

Комунальне підприємство Тернопільської міської ради вирішило обдурити родину Содомор та не виконати договір, який закріплювали мировою ухвалою в суді.

У 2008 році міська рада віддала під забудову ділянку КП «Тернопільбудінвестзамовник» і все б нічого, якби ця територія не зачіпала житловий двоповерховий будинок, в якому його мешканці проживають вже півсторіччя. Тому комунальники були змушені домовлятись з мешканцями та підписувати мирові угоди.

Як все відбувалось з самого початку розповів журналістам Володимир Содомора: «Почалось усе з того, що в 2008-2009 роках прийшли представники «Тернопільбудінвестзамовника» і сказали, що будинок та господарські будівлі знесуть, а ділянку забудують. Будинок мав два поверхи, ми володіли однією четвертою. Почали з’ясовувати що відбувається. Дізнались, що міськрада дала під забудову велику ділянку, до якої долучили і землю, де стояв будинок, і сам будинок, і господарські будівлі, і людей у ньому. Ділянка дійсно не була приватизована, але ж нею, як і законно збудованим будинком, півстоліття користувались».

За складеною й закріпленою в суді угодою родина Содомор повинна була отримати квартиру в новобудові, а також підвал, гараж та більше сімдесяти квадратних метрів торгової площі. Все, крім останнього, комунальники виконали, а от торгову площу віддали іншому власнику. При спробі звернутись до керівництва «Тернопільбудінвестзамовника» люди почули тільки нецензурну лайку.

Наразі обдурені тернополяни збираються звертатись до суду, але, знаючи бюрократичну систему і те, що в кого влада – в того гроші і навпаки, не факт, що Феміда їм допоможе.
Loading...Залишити коментар