Кононенко "віджав" вугільні фабрики Януковича, - ЗМІ - Перший Соціальний

Кононенко “віджав” вугільні фабрики Януковича, – ЗМІ

1

kononenko

Вугільно-збагачувальні фабрики «Україна», «Комсомольська» і «Росія», які раніше належали структурам старшого сина екс-президента Віктора Януковича Олександра, перейшли у власність структур Віталія Кропачова, якого пов’язують з народним депутатом Ігорем Кононенко.

Про це пише Дмитро Рясний в «Економічній правді», передають Наші гроші.

Поки офіційно побачити зміну власників фабрик в держреєстрах неможливо, але джерела стверджують, що угоди вже відбулися і підприємства контролюються Кропачовим. Прогнозована сума угод – $ 15 млн. На підтвердження інформації про зміну власників фабрик може свідчити той факт, що підприємства за останній місяці «завалені замовленнями на збагачення вугілля від державних шахт».

Тепер Кропачов планує стати власником вугільно-збагачувальної фабрики «Червоноградська», до якої прив’язані два західноукраїнських держпідприємства – «Львіввугілля» і «Волиньвугілля». Зараз «Червоноградська» контролюється народним депутатом від «Опозиційного блоку» Наталією Королевською та її бізнес-партнером Олександром Ісаєвим, який проживає в Москві.

Кропачов підтвердив, що запропонував за «Червоноградську» $ 2 млн.

Нагадаємо, раніше «ЕП» повідомила, що Крапачов причетний до створення добровольчих батальйонів «Шахтарськ» і «Торнадо». У серпні він нібито замінив нардепа Сергія Трегубенка (БПП) в якості неофіційного куратора вуглепрому в угрупованні Ігоря Кононенко, з яким Карпачова познайомився за посередництвом радника міністра МВС Антона Геращенко. Кропачов також є міноритарним акціонером державного «Центренерго», головою наглядової ради якого є Олександр Візир, який раніше був помічником нардепа Кононенко.
Loading...1 коментар

  1. Володимир on

    Пацани задніх не пасуть ! Що добре для них, те добре й для України ! Жартую !

Залишити коментар