Контролери у Львові підняли бунт - Перший Соціальний

Контролери у Львові підняли бунт

0

tramvai

Львівські контролери, котрі працюють у електротранспорті підняли бунт і заблокували вхід у приміщення власної адміністрації.

Близько 40 контролерів не пускали працівників на роботу, тому що, за їх словами, їм урізали зарплату.

Ставка, на якій працюють контролери, становить 1200 грн, але у вересні вони перевиконали план по кількості оштрафованих, тому, згідно положення про оплату праці контролерів, окрім ставки вони повинні були отримати суттєву надбавку. Загалом, кожен працівник мав отримати близько 6-7 тисяч гривень. Але, в результаті, кожному заплатили лише ставку.

В понеділок, 13 жовтня працівники розпочали вести переговори з директором “Львівелектротрансу” Сергієм Васільєвим, з приводу повернення заборгованості, але він стверджує, що в цей час набув чинності новий колективний договір, а нове положення про оплату праці ще не розробили, тому виплачувати такі суми немає юридичних підстав. Оскільки ці переговори не дали результату, робітники вирішили діяти радикальніше і заблокували вхід у приміщення.

“Конфлікт є між керівництвом “Львівелектротрансу” та контролерами. Обидві сторони мають свої зауваження, обидві по своєму праві. Зараз тривають переговори”, – зазначила речниця ЛКП “Львівелектрортанс” Ольга Бачинська.

До розв’язання конфлікту долучилась і міська влада, якій і підпорядковується ЛКП “Львівелектротранс”. Вони організували нараду, де були присутні в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Володимир Олійник, начальних управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир, весь керівний склад ЛКП “Львівелектротранс”, голова профспілки та уповноважені представники контролерів.

Бути гарантом вирішення спірних питань між управлінням ЛКП “Львівелектротранс” та квитковими контролерами погодився в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Володимир Олійник.

На нараді вирішили, що протягом наступних днів повинен бути поданий пакет документів про нарахування зарплати і грошової винагороди, його затвердить директор ЛКП Сергій Васільєв і згідно з ним, премія буде начислена. Щоправда, в якому розмірі поки не відомо.
Loading...Залишити коментар