Корейці знову вийшли з вимогою відставки президента

0

A South Korean man holds a national flag during an anti-US beef rally in Seoul, South Korea. Korean announced it will resume US beef imports from June 26 after negotiating extra safeguards against mad cow disease, despite protests by tens of thousands over recent weeks.

Сотні тисяч демонстрантів знову вийшли на вулиці столиці Південної Кореї з вимогою відставки президента Південної Кореї Пак Кин Хе.

Протести відбуваються періодично вже протягом місяця.

Як зазначається, адміністрація Сеула підготувалася до протестів і вивела на вулиці міста 25 тисяч поліцейських.

Місцеві ЗМІ інформують, що учасники протесту заполонили дороги до Синього дому – офіційної резиденції президента Кореї, розташованої в північній частині центру міста. Частина протестувальників танцюють під музику, демонстранти вийшли на мітинг у дощовиках і з різнокольоровими парасольками, щоб захиститися від мокрого снігу.

Слід зазначити, що на початку тижня опозиція почала збирати підписи за імпічмент президента.

Нагадаємо, раніше прокуратура Кореї звинуватила помічницю президента Чхве Сун Силь у тому, що вона незаконно змушувала великий бізнес вносити багатомільйонні пожертвування у два пов’язані з нею неурядові фонди. 20 листопада Чхве Сун Силь пред’явили офіційні звинувачення у зловживанні владою та перевищенні повноважень.

Згідно з конституцією, прокуратура не може висунути кримінальні звинувачення чинному президентові, оскільки вона має недоторканність, однак відомство заявило про причетність Пак Кин Хе до корупційного скандалу.

 
Loading...Залишити коментар