Корпорація BBC потрапила в сексистський скандал

0

BBC довелося пояснювати за особисту розмову своїх журналістів.

Провідні Джон Хамфріс і Джон Сопів перед ефіром обговорювали свою колишню колегу Керрі Грейс, яка звільнилася з корпорації через гендерну нерівність в оплаті праці. Чоловіки погодилися, що заробляють більше за інших, але їм «це здається справедливим»

Медіакорпорації “Бі-бі-сі” знову довелося виправдовуватись перед аудиторією за “жарт” своїх співробітників, який багато хто визнав сексистським. Мова йде про ведучого Radio 4 Джона Хамфріса і редакторі рубрики “Північна Америка” Джона Сопеле.

Напередодні розшифровку цієї закадрової бесіди між журналістами опублікували британські таблоїди.

Під час підготовки до ефіру один з них запитав іншого, скільки той готовий пожертвувати зі своєї зарплати на користь колеги Керрі Грейсі, яка нещодавно звільнилася через різницю в розмірі оплати праці чоловіків і жінок. При цьому його співрозмовник погодився, що проблема в їхньому колективі існує, проте це, на його погляд, справедливо.

Нагадаємо, редакторка британської телерадіомовної корпорації “Бі-Бі-Сі” в Китаї Керрі Грейс заявила про звільнення на знак протесту проти розриву в оплаті праці між чоловіками і жінками. Вона вказала, що міжнародні редактори-чоловіки заробили як мінімум на 50% більше, ніж жінки на цих же посадах: «Я домагаюся не великої зарплати, а рівності. Чоловікам платять більше за таку ж роботу або за рівноцінну роботу. Це незаконно», – сказала Грейс в своєму зверненні до глядачів. Жінка заявила, що втомилася боротися з «босами за рівність в оплаті праці».
Loading...Залишити коментар