Коста-Ріка скасувала візи для України

1

kosta-rika

З грудня 2016 року Коста-Ріка скасувала візи для громадян України на поїздки до 90 днів. Як повідомив 28 грудня у Facebook Департамент консульської служби Міністерства закордонних справ України, урядом цієї країни з грудня запроваджено безвізовий режим для громадян України на поїздки до 90 днів.

Необхідна вимога в’їзду в країну – наявність паспортного документа, термін дії якого складає не менше 90 днів на момент передбачуваного виїзду з Коста-Ріки.

У зовнішньополітичному відомстві додали, що при виїзді з території Коста-Ріки необхідно буде сплатити збір у розмірі 29 доларів, незалежно від типу паспорта.

Назва країни Коста-Ріка перекладається, як «багатий берег». Знаходиться п’ятимільйонна держава в Центральній Америці та межує на півночі з Нікарагуа, на півдні з Панамою, на сході — омивається Карибським морем, на заході — Тихим океаном.

Як коментують в соціальних мережах, впровадження «безвізу» з Коста-Рікою не помітить більш, як 98% населення України, адже для них квиток за ціною в 30 тисяч гривень буде вартувати мінімум декілька місячних зарплат.

Нагадаємо, за Законом України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» від 21.12.2016 р. N 1801-VIII, мінімальна заробітна плата з 1 січня 2017 року становитиме 3200 гривень.
Loading...1 коментар

  1. гость on

    Вот это да ! Вот это новость под ёлочку ! На такое счастье украинцы даже и рассчитывать не смели ! Эта новость абсолютно нивелирует все текущие неурядицы с ростом цен и т.п.

Залишити коментар