Котів визнають частиною екосистеми

0

Міський голова Рівного Володимир Хомко сказав, що місцевою владою готується проект рішення про визнання котів частиною екосистеми.

Про це повідомляє “Укрінформ“.

Дана заява мера Рівного прозвучало після того як петиція з вимогою визнати котів частиною місцевої екосистеми набрала необхідну кількість голосів.

“В нашому місті непоодинокими є випадки замуровування котів в підвальних приміщеннях житлових будівель, що призводить до їх мученицької смерті. З метою заборони вчинення таких дій, що суперечать Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» просимо визнати вуличних котів частиною екосистеми міста Рівного та заборонити їх вбивства.

Наслідуючи гуманну практику м. Варшави і інших польських міст, м. Львова, а тепер вже і м. Києва, необхідно дати можливість котам вільно жити та пересуватися в підвалах, на горищах та в інших місцях їх постійного перебування, оскільки, по-перше, через відсутність притулків, це є їх єдина домівка, і, по-друге, вони виконують важливу функцію – знищують гризунів, які є розповсюджувачами багатьох інфекцій.”, – прокоментував майбутнє рішення Хомко.
Loading...Залишити коментар