Коцаба очікує чергового арешту

0

Журналіст Руслан Коцаба заявив, що буде продовжувати публічно критикувати режим Петра Порошенка, незважаючи на загрозу нового арешту.

Про це передає кореспондент «ПолітНавігатора».

Про це Коцаба сказав в ефірі ТБ, висловивши побоювання, що в недалекому майбутньому СБУ може знову заарештувати його за заклики відмовлятися від мобілізації в ЗСУ.

«Ви показуєте, що ви даремно проїдаєте народні гроші, тому що ви – ніяка не Служба безпеки, ви це, як там один чоловік сказав, знаряддя репресій української влади, яка неминуче зміниться», – сказав він.

Коцаба пообіцяв, що не припинить критикувати владу, так як, на його думку, головне завдання журналіста – критика влади.

«І я гарантую, що я все одно буду критикувати владу. Нагадаю всім, хто мене чує, хто мене бачить, завдання журналістів – не хвалити владу. Чому нас називають «четвертою владою»? Ви повинні критикувати владу, а її є за, що критикувати: за війну, за мародерство, за корупцію, за те, що вони витворяють з українцями – тими своїми, так званими, «пенсійними» або «медичними реформами», – вважає він.

Коцаба зробив заяву на випадок, якщо це буде його останній ефір перед арештом.

«Якщо, не дай Бог, але так вийшло, що ця моя програма буде останньою, і мене заарештують, я все одно всіх закликаю: люди добрі, це все роблять не для того, щоб мене зламати, вони хочуть вас, адекватних, залякати. Не бійтеся, журналісти, колеги, з десятою силою, – ще більше починайте критикувати. Це агонія, їх час закінчується 29 березня 2019 року – вибори президента», – заявив журналіст.
Loading...Залишити коментар