Кримчани виходять на мітинги проти переділу землі

0

У Севастополі триває активний переділ землі. На несанкціонований мітинг на площі Нахімова вийшли десятки міських підприємців проти губернатора Дмитра Овсянникова.

Організував мітинг підприємців юрист Володимир Новіков, який цієї зими жив в кіоску на площі Захарова, заважаючи знесенню місцевого ринку. Зараз під питанням вже не тільки ларьки – в місті йде масова реприватизація ринків, торгових центрів та інший переділ власності. Протистояти цьому намагаються власники і працівники “викраденого” бізнесу.

Учасники мітингу тримали плакати “Засобрание (окупаційний “парламент” міста, колишня Севастопольська міськрада – ред.) и правительство Севастополя – в отставку!”, “В Украине заработал, в России – отжимают!”, “Суды в Севастополе – против людей”, “Остановите судебный беспредел!”, “Помогите отстоять свою собственность!” та іншими.

При цьому виступаючі нагадали про корупцію і чиновницьке свавілля, а також висловили недовіру окупаційному “губернатору” і висловилися за створення в Севастополі “народного уряду міста”.

Підконтрольні російським окупантам “поліцейські” намагалися перешкодити проведенню мітингу на площі, мотивуючи це тим, що захід “не узгоджено з “урядом” міста”, а також склали на Новикова протокол про адміністративне правопорушення, на нього чекає розгляд в суді.

У підсумку присутні підписали колективну резолюцію до президента РФ. У листі були описані всі наболілі проблеми севастопольців: від вилучень у власників земельних ділянок без компенсації до закриття найбільшого торгового центру в місті – “Муссон”.

Варто зазначити, що Володимир Новіков являється також проросійським активістом.
Loading...Залишити коментар