Кривавий Марш повернення під час пишного відкриття посольства

0

Вчора, 14 травня, в день відкриття посольства США в Єрусалимі в секторі Газа проходять величезні маніфестації і не перший вже Марш повернення, який закінчився розстрілами та жертвами.

Вже тривалий час сектор Газа охоплений протестами у зв‘язку з рішенням президента США Дональда Трампа перенести посольство країни на територію спірного Єрусалиму. Протести відбуваються на кордоні з Ізраїлем і не раз закінчувались застосуванням зброї та вбивствами протестувальників.

Вчорашній Марш повернення, на якому через кордон з Ізраїлем намагались прорватись близько 40 тис. чоловік, супроводжувався бойовими діями зі сторони ХАМАСу і був також розстріляний ізраїльськими військовими. За різними даними, загинуло близько півсотні палестинців, декілька сотень поранено.

Про це на своїй сторінці у Facebook також висловився експерт з питань Ізраїлю, колишній ізраїльський військовий Ігаль Левін.

«Те, що відбувається, неймовірно. Вершники, чорне небо від палаючих шин, снайпери, велика кількість жінок серед протестуючих, інваліди, свастики, змії з вогняної сумішшю, пожежі, як з боку Ізраїлю, так і з боку сектора, убиті журналісти і багато іншого. Регіон немов нагадує про свою дурну репутацію проклятої землі вічних м’ясорубок і воєн», – написав Левін.

Він також зазначив, що не вперше серед своєї символіки палестинці використовують зображення свастики, щоб розізлити ізраїльтян.
Loading...Залишити коментар