Кулик розхвалив проект Трудового кодексу - Перший Соціальний

Кулик розхвалив проект Трудового кодексу

0

2012.07.24-18.36.34Голова Федерації профспілок України Юрій Кулик в ефірі радіо Ера запевнив, що новий проект Трудового кодексу, котрий в пресі охрестили «рабським» опрацьовувався  за участі профспілок і був одобрений Міжнародною організацією праці.

«Ті, хто піднімають шум навколо 48 годинного робочого тижня – просто не читали проект Трудового кодексу. Хочу зазаначити, що на початку роботи над цим проектом між роботодавцями і профспілками було близько 300 спірних положень. В останньому проекті їх залишилось всього десять» – зауважив Ю.Кулик.

За словами Голови ФПУ відповідно до цього проекту працівнику може бути встановлений 12 годинний (замість 10 годинного) робочий день, виключно за його згодою – і з цього може набігати 48 годинний робочий тиждень.

Про те, що це дасть працедавцям привід пропонувати працівникові такі умови «добровільно-примусово» Юрій Кулик не подумав.

Федерація Профспілок задоволена тими нормами, які є в проекті Трудового кодексу.

Одним із таких норм є заборона на звільнення працівника, поки він знаходиться у відрядженні. Дуже задоволений пан Кулик і тим, що у кодексі декларується заборона дискримінації за віком, статтю, станом здоров’я тощо. Дійсно, є чим пишатись – черговою декларацією без жодного реально виписаного механізму її забезпечення.

«Проти прийняття цього проекту Трудового кодексу немає жодних застережень. Життя змінилося і приватна власність домінує. Це ми і хотіли відобразити у проекті Трудового кодексу», – наголосив Юрій Кулик.
Loading...Залишити коментар