Лекції про про гендер переноситься через можливі провокації з боку ультраправих

0

Організатори циклу лекцій  “Філософія гендеру” змушені змінити місце дислокації через можливі провокації з боку ультраправих організацій.

Про це повідомляють на сторінці організаторів в соціальних мережах.

“УВАГА! Розповідайте друзям та поширюйте інформацію, щоб всі охочі змогли потрапити на лекцію!

Ми змушені відмовитися від проведення в приміщенні креативного простору IZONE циклу лекцій “Філософія гендеру”. Адміністрація майданчика вимагає від нас взяти на себе повну матеріальну відповідальність за дії третіх осіб і не готова розглядати альтернативні варіанти, що розцінюється нами, як відмова у проведенні заходу.

Для забезпечення безпеки та запобігання можливих провокацій ми завчасно використали стандартну і єдино можливу законну процедуру – повідомили поліцію про захід і попросили вжити відповідних дій, зокрема, посилити патрулювання.

Причиною жорсткої позиції майданчика, вочевидь, стало посилення активності праворадикальних угрупувань, що привели до зриву низки заходів на гендерну тематику.

Наразі ми знайшли нову локацію для проведення лекцій, вони будуть проходити у культурному просторі Plivka (вул. Васильківська 1).”, – написано в повідомленні.
Loading...Залишити коментар