Лещенко публічно відвідує КиївПрайд, проте проявляє побутову гомофобію

0

Народний депутат Сергій Лещенко публічно підтримує ЛГБТ-рух України та відвідує щорічний КиївПрайд, проте на робочому місці проявляє побутову гомофобію. Під час суперечки з лідером “Радикальної партії” Олегом Ляшком Лещенко назвав його “хлопчиком-смоктунчиком”.

Відео опублікувала журналіст Емма Антонюк в Facebook.

Словесна перепалка почалася між Лещенком і Ляшком в майже порожній залі Верховної Ради, коли там перебували кілька десятків людей. Депутати обмінялися нецензурними виразами на адресу один одного. Ляшко обізвав Лещенка “п*да*асом”, а у відповідь почув, що він “ахметовський клоун”.

“Хлопчик-смоктунчик… Що там, у Ахметова солодкий, чи ні?”, – звернувся Лещенко до Ляшка.

Після цього між депутатами почався конфлікт.

Лещенко запитав у Ляшка: “Ти у Ахметова гроші брав?”. Ляшко відповідав: “А ти бачив?”.

Нардеп від БПП Мустафа Найєм також вліз в перепалку і кричав на адресу лідера Радикальної партії: “Рот закрий!”, “Сиди і мовчи”, “Іди звідси!”, “Не ганьби себе і парламент!”.

Народний депутат від БПП Світлана Заліщук також приєдналася до перепалки. Вона кричала “клоун” і заявила, що Ляшко агресивно нападав на жінку. Вона попросила депутатів від “Радикальної партії” утримати свого лідера.

Увага! На відео присутня ненормативна лексика!

Лещенко спитав Ляшка чи «у Ахметова солодкий», вочевидь, маючи на увазі не антрацит. І панєслась. Спойлер: до бійки не дійшло.З п’ятничкою.

Gepostet von Emma Antonyuk am Freitag, 6. Juli 2018
Loading...Залишити коментар