Лещенко засудив заборону російських соцмереж

1

Народний депутат Сергій Лещенко написав на своїй сторінці в Facebook, що президент України Петро Порошенко заборонив російські соцмережі, щоб «зачистити головний канал мобілізації людей» напередодні виборів Президента.

Лещенко вважає, що закриття соцмереж має більше спільного з авторитарними режимами, ніж з боротьбою проти російської пропаганди, а також називає ВКонтакте найпопулярнішою соцмережею в Україні.

«Порошенко краще Януковича розуміє особисті ризики, які несе для нього Інтернет. Насуваються вибори Президента. Тому, приборкавши телебачення, тепер прийшла черга зачищати головний канал мобілізації людей», – написав народний депутат.

За словами Лещенка, існують методи роботи всередині соцмереж замість їх повного блокування, а ВКонтакте несе загрозу в тій же мірі, що і будь-яка інша соціальна мережа.

«Все це погано закінчиться. Тому що ідея Порошенка – перевести фокус суспільної дискусії: з боротьби з корупцією на тему свого псевдо-патріотизму. Він буде вигадувати все нові і нові ідеї, покликані створити ілюзію, що саме він – головний заслін від російської агресії», – заявив Лещенко.

Нардеп також вважає, що паралельно Порошенко буде «просувати сценарій знищення НАБУ і дискредитації антикорупціонерів з метою змінити порядок денний».

Loading...1 коментар

  1. Це ще одне підтвердження, що Сергій Лещенко – москвогебнява підстава, бо називати рашистську інформаційну війну проти вільного світу “свободою слова”, то блюзнірство і знущання над здоровим ґлуздом, здійснене через недолугість чи співучасть в цій війні на стороні рашистів. То тільки європейці, не знайомі з реаліями “ОК”, можуть недолуго вважати “ОК” “соціальною мережею”, засобом самоорганізації вільних людей.

Залишити коментар