ЛГБТ-активісти пікетували мерію

0

У Запоріжжі в Міжнародний день прав людини, який відзначається 10 грудня, правозахисники, в тому числі ЛҐБТ-активісти, пікетували Запорізьку міську раду з метою привернути увагу громади міста до порушення прав людини в Україні та необхідності впровадження відповідальності за злочини, скоєні на ґрунті ненависті.

Про це організатори акції розповіли Національному ЛҐБТ-порталу України.

Повідомляється, що акцію відвідало близько 20 осіб.

Здебільшого учасники та учасниці акції тримали плакати, які демонстрували найпоширеніші стереотипні вислови щодо різних соціально незахищених груп: “Коротка спідниця? Нарвалась” (жінки), “Займайтесь цим у себе вдома” (ЛҐБТ-спільнота), “Мої діти не будуть вчитись з цими” (люди з ментальними вадами розвитку), “Відучаться і поїдуть в свою Африку” (мігранти), “Вона ж дешевша ніж дружина” (працівники і працівниці секс-бізнесу), “Пандусів і так вистачає” (люди з інвалідністю) тощо.

Таким чином пікетувальники мерії мали на меті привернути увагу громади Запоріжжя до дискримінації різноманітних соціальних груп, а також наголосити на необхідності впровадження заборони дискримінації за будь-якими ознаками, а також покарання за злочини, скоєні на ґрунті ненависті.

Повідомляється, що акція минула без інцидентів.

10-го грудня весь світ відзначає Міжнародний день захисту прав людини, адже саме цього дня у 1948 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини.
Loading...Залишити коментар