Лорткіпанідзе не знайшов порушень у видобуванні піску

1

kujaljnyk

Еколог Іван Русєв підозрює голову УВС Одеської області Георгі Лорткіпанідзе в кришуванні піщаних кар’єрів, через які зникає унікальна водойма Куяльницький лиман.

Про це еколог написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Чи може соратник Саакашвілі кришувати дерибан унікальної водойми?», – запитує Іван Русєв та викладає фото офіційного листа, який написав Лорткапінадзе голові Одеської ОДА Михайлу Саакашвілі.

«На неодноразові обурення вчених, екологів, місцевих жителів села Маринівка, депутатів облради з групи «Куяльник» з приводу безпрецедентного і нахабного знищення Куяльника, ніхто з ОДА, реально не реагує. Дерибан Куяльника ще більше розкручується. І ось документ, отриманий тільки що з надійних джерел, який може пролити певне світло на господаря даху, який, при очевидному свавіллі на унікальному водоймі, нічого, нібито, виявити не може (?!). Висновки про те, як працює команда або як її «водять за ніс», кожен може зробити сам», – прокоментував лист еколог.

В листі головного одеського міліціонера до Саакашвілі написано наступне: «Правопорушень при видобутку природних ресурсів у басейні річки Великий Куяльник не знайдено. Дане питання знаходиться на постійному особистому контролі з боку ГУ МВС в Одеській області».
Loading...1 коментар

  1. соседи on

    ув-я милиция, получается что начальника поменяли, форму выдали вам новую, а все осталось по-прежнему.
    на против Еврейской 12 ваши милиционеры курят, пьют кофе под окнами жилого дома: шум гам с утра до ночи, мусор, заплеванный тротуар.
    подходили граждане к дежурному с этими вопросами, он говорит: Я ЧЕЛОВЕК МАЛЕНЬКИЙ, ОТ МЕНЯ НИЧЕГО НЕ ЗАВИСИТ – В МИЛИЦИИ НИЧЕГО НЕ ИЗМЕНИЛОСЬ, ВСЕ КАК БЫЛО РАНЬШЕ.
    ( это на заметку для нач.милиции) – по моему это наглость по отношению к налогоплательщикам – милиции платят зарплаты с наших налогов.

Залишити коментар