Лучани не дали забудувати парк і футбольне поле

0

55_big

В Луцьку мешканці одного з мікрорайонів вийшли на протест проти забудови місцевого парку та футбольного поля.

За словами самих лучан, для них та їхніх дітей це чи не єдине місце для активного відпочинку. Мешканці зібрались на загальні збори і постановили заборонити будь-яке будівництво на місці насаджень та стадіону, адже їм стало відомо, що цю територію збираються забудувати багатоповерхівками.

На зустріч до мешканців приїхали мер Луцька Микола Романюк та заступник головного архітектора міста Андрій Матвіїв.

Чиновники представили проект забудови і намагались переконати присутніх, що місця вистачить і для рекреаційної зони, і для житлової, однак мешканці таким доводам не повірили. Проблема виникла, коли місцеві дізнались, що в генплані міста стадіону взагалі не існує, а на тому місці планується будівництво.

«Оскільки не знайшли жодного документу, який би підтверджував, що це стадіон, міська рада затвердила новий генплан, в якому ця територія вже не визначена як спортивна споруда, і передала земельну ділянку в оренду під багатоповерхову забудову. Відповідно до постанови Верховної Ради, змінювати цільове призначення земель під спортивними спорудами заборонено», – розповів мешканець мікрорайону Олег Кузів.

Однак, громада мікрорайону знайшла документи, які підтверджують, що стадіон це спортивна споруда і сподіваються, що тепер чиновники вже підуть за буквою закону.
Loading...Залишити коментар