Луганським шахтарям нарешті почали видавати зарплату - Перший Соціальний

Луганським шахтарям нарешті почали видавати зарплату

0

загруженное (2)

У Луганській області почали погашати заборгованість із зарплати гірникам. Але виплати відбуваються лише на території, що не підконтрольна “ДНР-ЛНР”.

Про це на своєму офіційному сайті заявив глава Луганської ОДА Геннадій Москаль. Як зазначається, виплачують зарплату працівникам ДП “Гірськвугілля” (створеного на базі ліквідованого ДП “Первомайськвугілля”) та “Лисичанськвугілля”. Наразі на рахунки підприємств уже надійшов 151 мільйон гривень, люди отримують гроші на руки. У вирішенні питання, за словами Москаля, взяв участь президент Порошенко.

Тим часом, на тій території, яку не контролює українська армія, тисячі шахтарів залишаються без засобів для існування вже 5 місяць. Йдеться про працівників ДП “Антрацит”, “Донбасантрацит” та “Луганськвугілля” , які не отримують зарплату через те, що за словами Москаля “ватажки “ЛНР” неспроможні вирішувати нагальні економічні та соціальні проблеми”. А українська держава раніше заявляла, що не буде фінансувати соціальні виплати та зарплати на території підконтрольній “Новоросії”.

Нагадаємо, Україна заборгувала бюджетникам з окупованих територій майже мільярд гривень заробітної плати та соціальних виплат незахищеним верствам. Виплати поновилися лише протягом минулого місяця і не в повному обсязі.
Loading...Залишити коментар