Луценка звинуватили в «політичних репресіях»

0

Народний депутат від «Радикальної партії» Андрій Лозовий, виступаючи під час комітету ВР з питань регламенту і організації роботи, закликав членів комітету підтримати подання на його притягнення до кримінальної відповідальності.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Я нічого не боюся, я знаю, що правда на нашому боці … Шановні члени комітету, прошу вас підтримати подання на притягнення мене до кримінальної відповідальності. Я людина чесна перед Богом і перед законом. Я хочу в суді довести політичну вмотивованість, юридичну безграмотність і абсолютну неграмотність подання проти мене», – заявив Лозовий.

Він також назвав подання проти нього «макулатурою».

За його словами, він вніс в свою електронну декларацію тільки «ті речі, які вважає цінними для себе», а мощі, які не вказані в декларації, не підлягають оцінці.

«Оцінювати безцінні мощі в якусь суму вашими псевдоекспертами – це святотатство і комуністичне блюзнірство. Я закликаю вас пройти 10 хвилин пішки і вклонитися цим мощам в Свято-Феодосійському монастирі, якому я їх подарував, і покаятися за те, що ви говорите неправду, і за те, що ви робите політичні репресії», – звернувся Лозовий до генпрокурора Юрія Луценка.

Нагадаємо, депутата Верховної Ради України від «Радикальної партії» Андрія Лозового звинувачували в брехні щодо задекларованого ним хреста зі святими мощами 13 століття.

Loading...Залишити коментар