Луценко: «Ця мобілізація — лише часткова» - Перший Соціальний

Луценко: «Ця мобілізація — лише часткова»

1

2В Україні не буде оголошено загальної мобілізації. Про це повідомив ефірі одного з телеканалів радник президента Юрій Луценко.

«Ні. Не буде. Я думаю, що ця качка була запущена російською агентурою для того, щоб посіяти паніку», – зазначив радник президента.

Луценко вважає, що багато з тих, хто погано аналізує ситуацію, піддались на таку провокацію.

«Піддались із криками: даєш воєнний стан, даєш війну Російській федерації. Але тут треба не гарячкувати. РФ має в 10 разів більшу армію, зосереджену на кордоні, чудове оснащення,тому наше завдання – не війна з РФ, а очищення своєї території і контроль на кордонах та реформи, які унеможливлять повторення терористичної загрози», – пояснив він.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла закон про часткову мобілізацію.
Loading...1 коментар

  1. Людмила on

    Все президенты кричат, что готовы на всё ради мира и спокойствия своей страны и своих граждан, но почему никто не готов пожертвовать своими депутатами ради мира и спокойствия. Я не понимаю, почему путину впадло отвести свои войска от границ украины и не сосредотачивать их на своей границе, раз он боится так агрессии с нашей стороны – отведи и играй мускулами, просто оставь нашу землю, нас и так изрядно потрепало и побило, это противостояние в некуда.промышленность разбита, города разрушены, люди гибнут и у них, и их матерям больно и горестно. просто оставьте нашу землю и посмотрите, действительно такие уж мы фашисты и националисты. МЫ ХОТИМ МИРА, сделйте первый шаг или хотябы прекратите военные действия и сядьте за стол переговоров.

Залишити коментар