Луценко за легалізацію проституції та зброї?

0

Генеральний прокурор України Юрій Луценко вважає, що в нашій країні варто легалізувати зброю і проституцію.

Про це він розповів в інтерв’ю виданню “Гордон”.

Так, відповідаючи на питання, чи потрібно дати українцям право володіти зброєю, глава ГПУ заявив:

“Так. Я це заявив ще в 2007-му, на посаді міністра внутрішніх справ, і сьогодні в цьому також упевнений. Правда, ситуація змінилася. На сьогоднішній день, за оцінками МВС (і я не жартую!), в країні від трьох до п’яти мільйонів нелегальних стволів. чи можна їх вилучити? Неможливо. Їх можна скупити – частково, і виявити, у кого вони є, теж реально. З моєї точки зору, потрібно провести легалізацію зброї. Звичайно, не гранатометів і вибухівки … але легалізація бути повинна, з обов’язковою гільзотекою, з експертизою нарколога, психіатра. Це можливо”, – заявив генпрокурор.

Луценко також висловив думку, що в Україні варто легалізувати проституцію, так як вона є джерелом величезної корупції.

“Думаю, що так (варто легалізувати, – ред.). Пам’ятаю, в тому парламенті не знайшлося жодної людини, яка би захотіла бути автором такого закону. Але оскільки проституція є джерелом величезної корупції серед силовиків, треба негайно приймати рішення. Так, це непросто – хоча б з точки зору християнської моралі. Але, тим не менше, потрібно визнавати реалії і робити їх найменш небезпечними для суспільства. з моєї точки зору, легалізація та контроль над проституцією будуть набагато вигідніші суспільству, ніж сьогоднішнє її нелегальне процвітання. Я вважаю, такий закон повинен бути прийнятий. Інше питання – коли і хто це посміє внести в парламент”, – роз’яснив Луценко.


Чи підтримує погляди генпрокурора його дружина – народний депутат Ірина Луценко, і чи могла б вона підготувати відповідні законопроекти – невідомо. При цьому Генпрокурор виступив категорично проти легалізації на
ркотиків.Loading...Залишити коментар