Львів потопає у смітті, щурі нападають на людей

0

smittja

Вже декілька місяців львів’яни в соціальних мережах викладають фотографії з горами сміття, в які перетворились сміттєві контейнери.

Сміття та антисанітарія призводять до того, що в деяких районах збільшилась кількість щурів.

Керівник ОСББ «Окружна 8» Євгенія Моравська повідомила журналістам Львівського порталу про напад щура на дитину.

«Щур вкусив дитину. У нас територія облагороджена. Такого раніше не було. Тепер я змушена кидати отруту попід підвали. Оскільки територія нашого подвір’я межує зі смітниками. Це просто жах: зранку – гори сміття і величезна кількість щурів», – розповіла керівник ОСББ.

Пані Євгенія наголосила, що батьки дитини самотужки звернулися в дитячу лікарню на вулиці Орлика і, на щастя, дитина «не підхопила нічого страшного». Постраждалій зробили усі необхідні щеплення та уколи. Також, за словами Євгенії Станіславівни, дорослі мешканці самі вбили щура та «повезли його на аналізи».

«Слава Богу, ніяких небезпечних зараз, які мають щурі, не виявлено», – говорить керівник ОСББ.

На запитання кореспондента, чи була реакція якихось комунальних служб міста, Євгенія Станіславівна відповіла: «Мені дзвонили з МНС. Питали, що ми робимо?».

За її словами, зараз на території ОСББ відбуватиметься ґрунтовна дезінфекція з використанням отрути.

«Виною всьому є сміття. Я щодня телефоную на міську, обласну «гарячі лінії». Кажуть: «Ми виклик зареєстрували». І все, до побачення. На тому кінець. На смітниках щурі кишать, як коні. Зараз іде дощ, усе розкисає. Стоїть такий сморід – що неможливо… І хробаки, і щурі… От і вся проблема. Не буде таких смітників – не буде таких випадків. В нас територія загороджена, облагороджена, приватизована. Але діти є діти», – наголосила Євгенія Моравська.
Loading...Залишити коментар