Львів виплатить дружині російського олігарха 25 мільйонів гривень

0

Мер Львова Андрій Садовий заявив, що Львів має розрахуватись з компанією ТЗоВ «Оптимум Фактор» за придбані напередодні «Євро-2012» автобуси «ЛАЗ».

Відповідну заяву оприлюднила прес-служба Львівської міської ради.

Прикметно те, що фірма «Оптимум-Фактор», яка викупила борги «ЛАЗу» та вимагає від Львова заплатити їм 25 млн грн, належить цивільній дружині російського олігарха Ігоря Чуркіна, колишнього власника «Львівських автобусних заводів».

«Власники автобусного заводу звернулись в суд. Там прийняли рішення, що місто має заплатити 25 млн грн, які ми винні за автобуси, що брали у 2010 році. На сьогоднішній день вже є виконавче провадження, є накладений арешт на всі автобуси АТП-1. При чому не тільки ті, які ми купили, а всі – на 140 машин, 7 машин вже арештовано на штрафмайданчику. На АТП-1 працює 410 людей – і всі ці люди є сьогодні під питанням, бо якщо ці всі автобуси арештують, вони можуть залишитись без роботи. До того ж, велика частина транспортного сполучення міста буде паралізована. Як бути в тій ситуації? Звичайно, що питання потрібно врегулювати, а кошти треба віддати», – заявив Садовий.

Стверджується, що автобуси ЛАЗ закуплені напередодні «Євро-2012» були в аварійному стані.
Loading...Залишити коментар