Львів’янина викрав військкомат - Перший Соціальний

Львів’янина викрав військкомат

0

vijsjkomat

30 червня львів’янину Андрієві Демиденку зателефонували на мобільний із військкомату на вулиці Батуринській, 2 з вимогою прибути з паспортом.

По телефону представники військкомату сказали, що це потрібно для їхнього архіву. Мовляв, його дані потрібні для архіву.

«Зранку, перед роботою, син пішов туди. Мені нічого не сказав. Він повістки не отримував. У нього зір 0,3–0,4 відсотка, має міому вищого ступеня. Того дня я ледь з розуму не зійшла. Дзвоню до нього весь день — він трубки не бере. Я на пивоварню, де він працює — там кажуть, роботу прогуляв. Аж увечері дізналася, що сина викрав військкомат», – розповіла журналістам Газети UA мати Андрія Стефанія.

«О 19.00 Андрій подзвонив, що за 2 год. його потягом відправлять до Києва. А далі — в навчальний центр «Десна» на Чернігівщині. Взяла якісь футболки, труси й поїхала на вокзал. Не знала, що син не взяв із собою окулярів. Одягнув лінзи, а їх на ніч треба ставити в спеціальну речовину. Тепер майже нічого не бачить.

На вокзалі вдалося поговорити із сином 3 хв.

Він казав офтальмологу, що має поганий зір. А вона навіть не дивилася на нього, написала, що придатний до служби».

Журналісти разом з матір’ю пішли до районного військкомату, але офтальмолог, яка написала висновок про придатність, виявилась у відпустці, а голова медкомісії Микола Бойчишин каже, треба було представити виписку лікаря про діагноз.

Мати ж в свою чергу запитує: «Як син мав це зробити, коли його не попередили, що беруть в армію?». Ще одним «аргументом» з боку працівників військкомату став акт, підписаний двірничкою і майстром жеку, що Демиденки не відчиняли дверей при врученні повістки.

Андрій — напівсирота, батько помер 10 років тому. Має 13-річну сестру Вікторію.
Loading...Залишити коментар