Львівських артистів відправляють на війну - Перший Соціальний

Львівських артистів відправляють на війну

0

opernii_teatr

На офіційній сторінці Львівського Оперного театру у Facebook повідомили, що великій кількості артистів прийшли повістки, а саме 35 штук.

«Серед запрошених на службу є артисти оркестру, хору, провідні солісти опери та провідні солісти балету, заслужені артисти і навіть народний артист України. Для нас – артистів театру – є дещо незрозумілим такий масовий забір висококласних кадрів. Ми підкреслюємо, що для нашого театру така повальна мобілізація призведе до того, що з афіш зникнуть певні найменування вистав, і може взагалі зірватися робота театру!», – йдеться у повідомленні.

Також на своїй сторінці Львівський оперний театр наголошує, що підготовка справжнього майстра оперної справи займає близько 12-16 років у навчальних закладах та багато років роботи у театрі.

«Відзначимо, що в країні не введено військовий стан. Створюється враження, що хтось з чиновників навмисне намагається знешкодити академічні художні традиції України. Цікаво, скільки синів депутатів Ради і чиновників закликали до ВСУ? Або наша влада може відправляти в АТО тільки артистів і встановлювати смертельні для більшості населення тарифи на комунальні послуги», – наголошують артисти колективним повідомленням.
Loading...Залишити коментар