Львівську міську раду оштрафували на 71 мільйон гривень

0

VO-Sadovyj

Виділення ділянки в історичній частині Львова, яка знаходиться під захистом ЮНЕСКО, коштуватиме Львівській міській раді 71 мільйон гривень.

Про це повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook директор Центру «Єврейське відродження» Мейлах Шейхет.

«Київський Апеляційний Господарський суд 29.10.2015 зобов’язав Львівський міськвиконком, міську раду та управління комунального майна виплатити Українським інвестиційним системам компенсацію в розмірі 71 млн грн за незаконно надане УІС право будівництва готелю по вул. Федорова 23, 28», – написав Мейлах Шейхет.

Ще у 2012 році міський голова Андрій Садовий виступав за будівництво готелю на вул. Федорова, місці, яке поставило під загрозу знищення решток пам’ятки ренесансу, синагоги «Турей Загав».

У 2014 році Львівський Апеляційний Господарський суд визнав недійсними дві ухвали Львівської міськради щодо виставлення на продаж земельної ділянки на вулиці Федорова, 28. Відтак, міська рада звернулася у Вищий господарський суд України, який дозволив будівництво готелю.

Тепер ж рішення суду з одного боку рятує історичну, культурну та архітектурну пам’ятку міста від незаконних дій місцевої влади, а з іншого позбавить бюджет міста на 71 мільйон гривень, адже не варто чекати, що пан Садовий витягне гроші з власної кишені.
Loading...Залишити коментар