Ляшко хоче звільнення Уляни Супрун - Перший Соціальний

Ляшко хоче звільнення Уляни Супрун

0

Народний депутат Олег Ляшко звернувся до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням внести подання на звільнення тимчасово виконуючою обов’язки міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

“НАБУ проводить обшуки у мого помічника Олександр Богачов, який начебто пропонував хабаря Уляні Супрун за поставку медичного обладнання у міську лікарню міста Вишневого. Ви більш ідіотське звинувачення чули?! Не собі в кишеню, а людям Богачов добивається сучасного обладнання в лікарню і його за це переслідують. Звичайно ж, легше закрити усі лікарні в Україні і залишити людей без допомоги, як це робить Супрун і тоді вона герой. А коли мій помічник добивається, щоб люди мали достойні умови для лікування – він злочинець і ворог!

Ці ідіоти, виконуючи політичне замовлення, вже не знають, що вигадати у намаганні дискредитувати мене і мою команду. Ви тільки уявіть: у прес-службі НАБУ працює 22 людини. У моїй парламентській партії немає стільки людей! То цю контрольовану зовні контору створювали для піару чи для реальної боротьби з корупцією?!

Ми вимагаємо відставки Супрун, яка вбиває українців. Пане Гройсман, негайно внесіть подання на міністра, бо прийдемо усією фракцією на наступний уряд і тоді начувайтеся!”, – написав Ляшко.
Loading...Залишити коментар