Ляшко назвав арешт Мосійчука політичними репресіями

0

mosijchuk2

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко назвав арешт Ігоря Мосійчука політичними репресіями та перечислив кого арештують наступними.

За словами Ляшка після Мосійчука будуть заарештовані члени його партії Андрій Лозовий, Сергій Рибалко, Дмитро Лінько, а потім захочуть заарештувати і самого Олега Ляшка. Крім того лідер «радикалів» назвав президента Петра Порошенка лідером мафії, цинічним баригою, диктатором та корупціонером і прирівняв політику Порошенка з політикою Януковича.

Нагадаємо, вчора 17 вересня під час виступу Генерального прокурора Віктора Шокіна перед депутатами українського парламенту було показано відео, зняте прихованою камерою, за участі депутата Верховної ради Ігоря Мосійчука.

На відео було чітко видно, як депутат від Радикальної партії та колишній член ультраправої організації СНА бере хабарі. Після показу відео Віктор Шокін запропонував народним депутатам проголосувати за зняття недоторканості з Мосійчука, що і було зроблено.

Верховна Рада позбавила недоторканності і дала дозвіл на арешт депутата Ради Ігоря Мосійчука. За відповідне рішення проголосували 262 з 226 мінімально необхідних нардепів.

Після цього бійці спецпідрозділу Альфа вивели депутата з приміщення парламенту.
Loading...Залишити коментар