Ляшко звинуватив владу в політичному переслідуванні

0

Кримінальне провадження, ініційоване Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою стосовно народного депутата України Олега Ляшка, є політичним переслідуванням.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав сам Ляшко.

“Порушення САП проти мене кримінального провадження – це політичне замовлення влади. На керівника САП Назара Холодницького має прямий вплив Президент Порошенко, як і на генпрокурора Луценка, який у січні також порушив проти мене кримінальну справу.

Про те, що проти мене з’явилася нова справа, я знав ще у минулий четвер, мене про це повідомив голова НАБУ Артем Ситник. Ми домовилися, що у вівторок, 25 квітня, на 11 годину я прийду в НАБУ і дам вичерпні свідчення у цій висмоктаній справі. Сам Ситник попросив мене не повідомляти про це ЗМІ, щоб розібратися без політичного тиску.

У п’ятницю, 21 квітня, я також подзвонив керівнику САП Назару Холодницькому і висловив йому своє обурення замовними діями проти мене. Холодницький повідомив мене, що справа порушена за публікаціями в інтернеті щодо придбання мною будинку, що це чиста формальність і що після надання мною пояснень справа буде закрита.

Але виявляється, САП і НАБУ треба не мої пояснення по суті і з’ясування істини в справі, а гарячі новини!! Замість реальної боротьби з корупцією ці органи перетворюються на знаряддя політичної боротьби і піару за рахунок платників податків.

Я буду боротися, а вигадані проти мене обвинувачення розсипляться! Але справжня мета замовників цих справ – не боротьба з корупцією, а політична дискредитація мене особисто і моєї команди.”, – написав Ляшко.
Loading...Залишити коментар