Люди нагодували чиновника маргарином, який той поставляв у школи замість масла

5

У Мелітополі Запорізької області активісти нагрянули в гості до начальника місцевого управління освіти Ігоря Єлисєєва і пригостили його небезпечним маргарином, який йшов в дитсадки міста, передають “Известия“.

За словами громадських діячів, до них масово звернулися батьки дітей, які отруїлися в дитячому садку маслом. На руках у людей був висновок експертів, що так зване масло містить немолочні жири (а саме 100% від загального вмісту жиру). Простіше кажучи, малюків годують маргарином замість вершкового масла.

Ігор Єлісєєв почав було традиційно волати, що над цією проблемою працює спеціально створена комісія, він тут ні до чого, справою займається прокуратура. За його словами, результатів чекати доведеться приблизно місяць.

Активісти відповіли, що діти не можуть чекати стільки часу. Після цього кілька чоловік утримували силою Єлісєєва, поки інші його “годували” тим самим “маслом”. Чиновник обурювався, плакав і погрожував викликати поліцію, проте все ж таки не наважився це робити в присутності “гостей”.
Loading...5 Comments

  1. Владимир on

    Нормальное масло – отпускная цена с молзавода на начало 19 года около 130-140грн за 1кг. 2 года назад цена масла нормального была около 100 грн за кг, дешевле уже не масло. Пишу знаю о чем, был нач. отд. сбыта молзавода. Зря лицо мазали, сколько денег выделили столько и купили. Надо ехать и мазать лица в стольном граде Киеве.

  2. Шакальё, которым закон не писан. Прокуратура на основании этого видео обязана завести дело.

  3. Олена on

    Надо было накормить этим маслом тех, кто принимал это масло. Администрация школы с этого хорошо имела!

Залишити коментар