Махніцький, будучи Генпрокурором, зняв Клюєва з розшуку - Перший Соціальний

Махніцький, будучи Генпрокурором, зняв Клюєва з розшуку

0

kluev

Генеральна прокуратура під головуванням Олега Махніцького знімала з розшуку екс-голову Адміністрації Президента Віктора Януковича Андрія Клюєва.

Про це повідомила журналістка Соня Кошкіна.

Вона розповіла, що в червні дізналась про те, що Генпрокуратура зняла з розшуку Андрія Клюєва. Сталось це за день до голосування у Верховній Раді, коли депутати зняли з посади Олега Махніцького та призначили Віталія Ярему.

Кошкіна розповіла, що пише книгу про події на Майдані і для цього записує інтерв’ю з першими особами держави, зокрема і тими, що зараз знаходяться в розшуку. Коли вона підійшла до брата Андрія Клюєва Сергія з проханням домовитись про інтерв’ю, то дізналась, що Клюєв у Києві і в розшуку не перебуває.

Щоправда, вже на наступний день його оголосила в розшук СБУ.

“На наступний день вранці в Раді я підходжу до його брата Сергія з проханням про зустріч з Андрієм. Я, – кажу, – до Москви збираюся. “Так він у Києві!”, – Весело відповідає Сергій. Що цікаво: книжкову мету зустрічі з Андрієм Петровичем я йому сформулювати просто не встигла – він так був впевнений, що вони все “порішали”, що випалив радісну для нього новину мені прямо в обличчя, не особливо замислюючись про наслідки. У четвер, як і планувалося, Рада проголосувала за Ярему. Увечері того ж дня СБУ знову поставила Андрія Клюєва в розшук – вже по своїй лінії”, – підсумувала журналіст.

На підтвердження своїх слів Кошкіна оприлюднила документ, де чітко зазначено, що 18 червня Клюєва зняли з розшуку на підставі рішення Генпрокуратури від 11 червня.
Loading...Залишити коментар