Мама Ляшка після виходу на пенсію почала скуповувати елітну нерухомість - Перший Соціальний

Мама Ляшка після виходу на пенсію почала скуповувати елітну нерухомість

0

Мати лідера Радикальної партії Олега Ляшка будучи на пенсії скуповувала і продавала розкішну нерухомість.

Про це повідомляється в сюжеті «Наші гроші з Денисом Бігусом».

Так, Любов Ляшко встигла придбати 13 земельних ділянок під Києвом, купила три квартири в самому серці столиці і трикімнатну квартиру подалі від центру.

Ляшко стверджує, що не допомагав їй з покупкою нерухомості. Хоча до виходу на пенсію його мама жила в квартирі в 47 кв.м. в селі Варва Чернігівської області і працювала оператором котельні.

Але коли стала пенсіонеркою – придбала купу вищезазначеної нерухомості. Це збіглося з успіхами в політичній кар’єрі її сина.

У 2008 році держава передала земельні ділянки матері Ляшко, ряду інших його родичів і навіть однопартійцям. Окремим розпорядженням Вишгородської адміністрації було виділено по 2 га землі в Вишгородському районі (с. Нижня Дубечня): Олегу Ляшко, Любові Ляшко (мати нардепа), Лоліті Федотовій (сестрі цивільної дружини нардепа), Яніні Белогуровій (зведеній сестрі Ляшка), Олександру Белогурову (чоловікові зведеної сестри) і двом однопартійцям-радикалам: Сергію Кириченку і Олексію Ленському.

На момент передачі радикалам земля мала сільськогосподарське призначення.

Однак ні нардеп, ні його родина і не планували пасти там худобу. Ділянки розділили на більш дрібні і вже частково продали їх під забудову. Зокрема, сам лідер Радикальної партії вже давно позбувся цієї нерухомості, зате його мати ще має в Нижньому Дубечному 7 ділянок.

Землею в Вишгородському районі Любов Ляшко не обмежилася. У тому ж 2008 році вона придбала ще чотири ділянки в Броварському районі столиці, на березі Десни в с. Пухівка, а через кілька років докупила тут же ще дві ділянки. Тому зараз в Пухівці матері нардепа належить шість земельних ділянок загальною площею ¾ гектара.

У 2012 році вона придбала три квартири, по 100 кв. м. кожна, в центрі Києва, в елітній новобудові по вулиці Щорса 36 В.

 

За оцінкою ріелторів, на момент будівництва будинку, вартість одного квадратного метра досягала трьох тисяч доларів. Тобто, за триста квадратних метрів мати нардепа повинна викласти близько мільйона доларів.

Уже через рік жінка продала всі три квартири.

Одну з них – за копійчаною ціною в 120 тисяч гривень – куму і першому заступнику Ляшка – Юрію Сухіну.

Зараз у власності матері Ляшка залишилося тільки одне машиномісце на Печерську. Зате в 2016 році вона придбала трикімнатну квартиру, ринкова вартість якої становить понад 1 мільйон 500 тисяч гривень.
Loading...Залишити коментар