Мама Сенцова просить не забувати про її сина

0

sencov3

Мама кримського політв’язня Олега Сенцова Людмила Сенцова просить не забувати про її сина. Сенцова все ще проживає в анексованому Криму в рідному селі і поспілкувалася з журналістами «Громадського ТБ»

«Не вистачає його так. Завжди, будь-який дзвінок на телефон, – мені хочеться побачити: «Олег Київстар». Завжди дзвонив, завжди впізнавав. Мені аби дочекатися, коли Олег вийде. Обійняти сина. Дожити б », – сказав Людмила Сенцова.

Мати політв’язня також зазначила, що не зможе поїхати до сина в Якутії.

«Поїхати до нього в Якутії – для мене це занадто складно, я боюся не витримаю такої дороги. Та й Олег проти – далеко, дорого, а після трьох днів побачення розлучатися … Що мені залишається? Чекати, перечитувати рідкісні листи і вірити, що Україна не забуде про Олега. Він дуже сподівається, що рідна країна його не кине», – додала вона.

Нагадаємо, минулого тижня була оприлюднена відповідь Мін’юсту РФ на прохання України передати Сенцова і Кольченка. У документі вказується, що це не можливо, оскільки Сенцов і Кольченко – російські громадяни.

Раніше, що Міністерство юстиції РФ доручило тюремній службі підготувати документи для передачі Україні чотирьох засуджених у Росії українців — Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Геннадія Афанасьєва і Юрія Солошенка. Двох останніх вже передали Україні.

Ув’язнені заповнили документи для екстрадиції.

Як відомо, російська влада звинуватила Сенцова і Кольченко в створенні осередку забороненого в Росії «Правого сектора», підпалі офісів «Російської громади Криму» і партії «Єдина Росія» в Сімферополі, а також у підготовці вибуху пам’ятника Леніну.

Сенцов і Кольченко звинувачення заперечують, Сенцов на суді розповів, що співробітники ФСБ катували його, щоб вибити потрібні їм свідчення.

Сенцова засудили на 20 років, Кольченка – на 10 років в колонії строгого режиму.

Верховний суд РФ залишив вирок без змін і відмовив у перегляді справи.

Свідчення про те, що Сенцов та Кольченко громадяни України містяться в доповіді російського омбудсмена Елли Памфілової.

Loading...Залишити коментар