Мартиненку обирають запобіжний захід

1

Солом’янський районний суд Києва розпочав засідання, на якому має бути обрано запобіжний захід для колишнього депутата Верховної Ради Миколи Мартиненка із затримкою в чотири години.

Про це повідомляє кореспондент LB.ua.

У залі присутній суддя Олександр Бобровник, а також кілька депутатів від “Народного фронту”.

Мартиненко вийшов з “клітки”, сів біля адвокатів і відразу ж попросив слово. Він заявив, що почуває себе добре і не хвилюється, оскільки “в документах по справі написані лише дурниці, які його не стосуються”.

Сторона захисту просить про відвід судді. Як причини відводу адвокати називають кримінальну справу щодо Бобровника, а також відео в інтернеті, на якому той випиває і бере хабарі на робочому місці.

Зокрема адвокат Черезов повідомив, що звернувся до Вищої ради правосуддя з приводу позбавлення Бобровника статусу судді.

Прокурори не підтримали відвід судді, а Бобровник оголосив перерву в засіданні.

Нагадаємо, НАБУ ввечері в четвер затримало Миколу Мартиненка. Мартиненка затримано в рамках розслідування кримінального провадження за фактом розкрадання коштів в розмірі 17,28 млн доларів СхідГЗК при закупівлі уранового концентрату.

У 2016 році Мартиненко відмовився від депутатського мандата у зв’язку зі скандалом навколо розслідування, яке проводить НАБУ щодо його можливої причетності до корупції.

Також стало відомо, що САП має намір клопотати про обрання Мартиненку запобіжного заходу у вигляді арешту на два місяці з альтернативою застави в сумі 300 мільйонів гривень.
Loading...1 коментар

  1. Иван on

    В 2005 г. Мартыненко и Третьяков принимали в АП налик, который им свозили с Украины “соискатели” должностей, освободившихся от попередников в период оранжевой революции

Залишити коментар