Масові заворушення у Франції - Перший Соціальний

Масові заворушення у Франції

0

Paryzg2

Представлений в березні урядом Франції проект реформи трудового законодавства став основною причиною весняних заворушень у країні.

Останні вихідні теж не стали винятком. В суботу за допомогою сльозогінного газу посилені підрозділи поліції відтіснили маніфестантів, що намагалися прорватися до будівлі Спілки підприємців Франції. А цієї ночі за ґрати потрапило 12 осіб, затриманих на площі Республіки, котра останні тижні притягує всіх тих, хто активно висловлює своє невдоволення політикою влади Франції, особливо у сфері працевлаштування. Також мітингувальники спалили автомобіль поліції.

У проекті реформи трудового законодавства пропонується більш гнучка система найму на роботу, але водночас значно вільніша процедура звільнення працівників.

“Історичним регресом” в сфері прав трудівників назвали цей проект реформи французькі профспілки. Протягом двох місяців по всій країні не вщухають акції протесту. Варто зауважити, що лише в березні відбулись два загальнонаціональні страйки. За різними даними, в них взяли участь від 500 тисяч до 1,2 мільйона громадян.
Loading...Залишити коментар