Матерями бути не вигідно

0

vagitna

За даними Міжнародної організації праці (МОП), виявляється, що материнство і кар’єра в наш з вами начебто прогресивний вік ледь поєднувані справи.

А все через низьку оплату праці для жінок, що мають дітей.

Попри заклики МОП залишити у минулому дискримінацію так званої прекрасної половини людства та покращувати історичні досягнення Пекінської конференції зі становища жінок, дійсність бажає бути кращою. Загалом жінки отримують 77% від заробітної плати чоловіків.

Зокрема у Німеччині жінки-матері отримують зарплату на 15% меншу ніж працюючі бездітні жінки. У Великобританії ця різниця інколи сягає аж 25% і, як стверджують у МОП, на основі досліджень вона зростає з появою кожного нового малюка.

Все ж один показник в сфері захисту материнства за останні 20 років зріс. Право на декретну відпустку в розмірі 14 тижнів і більше тепер надається жінкам у 51 країні світу проти колишніх 38 країн.

Варто наголосити, що 41% від усіх жінок не мають можливостей отримання належних пільг, що мали б супроводжувати материнство. А це означає, що 800 мільйонів жінок постає перед складним вибором.
Loading...Залишити коментар