Матір загиблої у ДТП з кортежем Димінського відмовилась від претензій

0

Матір загиблої у дорожньо-транспортій пригоді за участі кортежу Петра Димінського Наталі Тріли Марія заявила про повне відшкодування збитків, спричинених ДТП.

Про це повідомив адвокат охоронця Петра Димінського Віктор Василюк на своїй сторінці у Facebook.

Він оприлюднив копію заяви Марії Тріли, адресованої слідчому, а також прокурору у відповідному кримінальному провадженні.

«Збитки, спричинені дорожньо-транспортною подією, що мала місце 18 серпня 2017 року за участі Тріли Н. Є., відшкодовані повністю», – зазначено у заяві.

«Матеріальних претензій у зв’язку з вказаною дорожньо-транспортною подією не маю, що засвідчую своїм підписом», – Марія Тріла.

Крім того, вона заявила про відкликання довіреностей, виданих нею третім особам на представництво її інтересів в судах та інших органах стосовно вищевказаного ДТП.

Марія Тріла підтвердила ZAXID.NET автентичність згадуваної заяви, проте назвати суму компенсації відмовилася. «Я написала заяву слідчому та прокурору, що матеріальну шкоду відшкодували повністю, і матеріальних претензій не маю. Однак моральні претензії до того, хто забрав життя моєї доньки, у мене будуть до кінця життя. Розслідування у кримінальній справі не припинене», – сказала вона.

Марія Тріла також уточнила, що відкликала довіреність на представництво її інтересів в судах та інших органах стосовно даного ДТП, виданих нею синові Степанові Мацевку.

Нагадаємо, ДТП трапилась 18 серпня біля села Ямельня у Львівській області. Ймовірно, за кермом був бізнесмен, однак цю інформацію досі не підтверджено.

За попередніми висновками, автомобіль Opel Astra, за кермом якого була 31-річна мешканка села Ямельня, повертав з траси у село, коли в неї врізався Mercedes S 65 AMG, що йшов на обгін по зустрічній смузі всупереч дорожній розмітці. Молода жінка загинула на місці ДТП. За три дні після цього у МВС повідомили, що Петро Димінський вилетів у Женеву, звідки наразі не повернувся.

20 серпня Галицький районний суд Львова заарештував охоронця бізнесмена Андрія Борща, проте 5 вересня йому змінили міру запобіжного заходу і відправили під цілодобовий домашній арешт.

28 листопада суд дозволив провести додаткову експертизу у цій справі.
Loading...Залишити коментар