Майже тисяча чиновників не подали е-декларації вчасно - Перший Соціальний

Майже тисяча чиновників не подали е-декларації вчасно

0

declaruvannya

872 державних службовців не подали вчасно до Нацагентства із запобігання корупції свої річні декларації, ще 57 чиновників не подали декларації за 2015 рік перед своїм звільненням.

Про це повідомив «Центр протидії корупції», посилаючись на інформацію НАЗК, надану на запит народного депутата Віктора Чумака.

Про факти неподання чиновниками щорічних декларацій НАЗК повідомили безпосередньо органи державної влади та місцевого самоврядування.

«Всього до Національного агентства станом на сьогодні (30 грудня 2016) надійшли повідомлення стосовно 872 суб’єктів декларування, які не подали щорічні декларації, а також стосовно 57 суб’єктів декларування, які не подали декларації при припиненні виконання функцій держави або місцевого самоврядування», – йдеться у відповіді НАЗК на запит народного депутата.

На сьогодні триває перевірка фактів, викладених у цих повідомленнях. У разі встановлення випадків невчасного подання декларацій без поважних причин, НАЗК має право притягти чиновників до адміністративної або кримінальної відповідальності.
Loading...Залишити коментар