Мажори влаштовують полювання в селі

0

poluvannja

Невідомі влаштовують полювання на птахів прямо в житловій зоні села Сухий Лиман, що у Овідіопольському районі Одеської області.

Як стверджують селяни, хоч дріб потрапляє в будівлі і є навіть один поранений, міліція на ці факти ніяк не реагує, пише 048.

«У нас житлова зона – у нас вдома недалеко від лиману, в районі залізниці стріляють. У лютому ще ми писали заяви в міліцію – прийшла відписка: «полювання обмежене», а у нас дріб потрапляє по дахах, стріляють серед будинків. У нас навіть був поранений – ми писали заяву в міліцію, збирали підписи, ходили в обласне УМВС – але все поки марно», – заявив в ході прес-конференції заступник голови садівничого кооперативу «Аист» Сергій Шелепін.

«Ми писали заяви в усі інстанції. Але вони продовжують приїжджати і полювати прямо в житловій зоні. Судячи з того, що у людей, які приїжджають на полювання, дуже крута зброя – це зовсім не бідні люди, яким нічим годувати сім’ю. Вони приїжджають на дорогих машинах, з охороною, ганяють місцевих жителів. Ми думали, що у нас АТО почалося – коли вони почали стріляти 15 серпня. А взагалі стріляють завжди – незважаючи на заборони», – констатував селянин.
Loading...Залишити коментар