Мер Труханов виявився співвласником Одеського нафтопереробного заводу

0

truhanov

Мер Одеси Генадій Труханов виявився акціонером Одеського нафтопереробного заводу.

Про це стало відомо з його електронної декларації, яку він заповнив напередодні.

Труханов є акціонером у публічному акціонерному товаристві «Одеський нафтопереробний завод» (належить групі СЄПЕК втікача Сергія Курченка). У мера — 292 тисячі 754 акції ПАТ номінальною вартістю 79 тисяч гривень, а також 885 тисяч акцій ВАТ «Комуненерготранс» вартістю 6 тисяч 638 гривень.

Крім того, Труанов зберігає 159 тисяч доларів США готівкою, має приватний будинок площею 252 кв. м, дві земельні ділянки — 681 кв. м та 26 970 кв. м і невеликий будинок — 45,7 кв. м. Сам мер є власником квартири площею 131,8 квадратних метрів.

Труханов також є власником шістьох золотих годинників: Rolex, Ulysse Nardin, Patek Philippe, Breguet, A. Lange & Sohne, Bovet. Ціни своїх аксесуарів мер не вказав, але згідно з даними інтернет-сайтів, вартість Rolex варіюється від 5 тисяч доларів США, Ulysse Nardin — від 3 тисяч доларів, ціни на Patek Philippe стартують з 9 тисяч доларів, Breguet — від 8 тисяч, A. Lange & Sohne коштують від 18 тисяч доларів США. Вартість годинника Bovet варіюється від 30 тисяч доларів США, зауважило видання LB.ua.

Мер Одеси задекларував 59 тисяч 575 гривень у вигляді зарплати. Він також зберігає 90 тисяч гривень готівкою та 159,3 тисячі доларів США.

Нагадаємо, 31 жовтня спливає термін, за який всі чиновники мають подати електронні декларації. З оприлюдненого вже видно, що майже кожен чиновник, депутат чи суддя володіє кількома нерухомостями, дорогими автомобілями, годинниками і т.д..
Loading...Залишити коментар