Мера Садового вигнали з похоронів загиблих на сміттєзвалищі рятувальників

2

Sadovyj2

На Львівщині відбулось поховання двох з трьох рятувальників, котрі загинули в понеділок на Грибовицькому сміттєзвалищі внаслідок зсуву сміття.

Очевидці повідомляють, що на обидва поховання приїжджав мер Львова Андрій Садовий, однак родичі загиблих вигнали його.

Про це пише місцеве видання «Гал-інфо», посилаючись на слова сестри одного з загиблих Юрія Рудого Інни.

«Він прийшов. Я спершу не знала, як реагувати. Він прийшов, і священики одразу починають відправу. Я ж стою просто в шоці. Але ж я не могла з криками «забирайся геть!» перебивати священиків. Я хотіла, щоб він негайно забрався. Я не знала, що перед тим священик подзвонив до нашого батька і попросив заспокоїти людей і сказати, що зараз прийде Садовий і щоб народ його не рухав. Він разом із священиками приїхав. І тим він прикрився.

Як тільки священик закінчив панахиду і сказав, що можна вимкнути світло і виходити з нашим Юрчиком на вулицю, мене просто порвало. Я вигнала Садового і викинула його квіти. А він чемно взяв і знову їх поклав до труни.

«Так-так, я розумію», – сказав він.

Я ж йому сказала: «Пане Андрію, вам вже час, бо ви і так застоялися тут. Ідіть геть звідси!».

Я кинула ті квіти слідом за ним. Вони нам не потрібні. Ви собі не уявляєте, я ніколи не чула, щоб у мене так серце вискакувало з грудей. Я не могла слухати панахиду, не чула священиків. Доки Садовий стояв і ховав очі, якийсь його помічник чи охоронець шепотів йому щось. Він напевно бачив мою реакцію, а я не могла від нього відірвати очей. Як він посмів!», – сказала пані Інна.

Раніше така ж інформація з’явилась і про реакцію родичів іншого загиблого, профспілковця Андрія Вненкевича, однак підтверджень не було.

Днями на Львівщині трапилась катастрофа – полігон в селі Великі Грибовичі біля Львова, де знаходиться міське сміттєзвалище з 1958 року, загорівся і під час гасіння стався зсув 100 тисяч тон сміття, яке завалило трьох рятувальників. Їх тіла знайшли їх колеги наступного дня. Всі троє були мешканцями Жовківського району Львівщини.

Основна відповідальність, за словами експертів, лежить на міському голові Львова Андрію Садовому, котрий за 2 попередні каденції відмовив 43 інвесторам у побудові сміттєпереробного заводу.
Loading...2 Comments

  1. Кто ответит вразумительно, почему мэры украинских городов так категорически отказываются строить мусороперерабатывающие заводы?

  2. Pingback: Віце-прем’єр каже, що зі Львова вивезли вже половину відходів | FakeOFF.info

Залишити коментар