Мешканці готуються до протесту проти забудови

0

Тернополяни вимагають скасувати дозвіл на будівництво багатоквартирного житлового будинку у мікрорайоні «Аляска». Люди кажуть, що зведення тут висотки є недоцільним, адже до сусіднього будинку – рукою подати, пише сайт «Тернополяни».

Відтак, жителі вулиці Симоненка, 1 просять мешканців мікрорайону підтримати протест, який люди влаштовують через будівництво 10-поверхівки біля магазину «Подільський фермер» (позаду сиротинця, зведеного церквою св. Петра).

«Ми за те, щоб цю територію віддали під міні-скверик з деревами, гойдалками для дітей та з місцем відпочинку для літніх людей», – кажуть тамтешні мешканці та закликають приєднуватися до їхньої протесаної акції, яка проходить щодня о 08:30 год. біля зупинки «вул. Симоненка».

За словами тернополян, з документами там все в порядку, адже мерія проголосувала за зведення там будинку ще у 2015-му році. Та люди вкрай не раді такому сусідству, мовляв, коли на території, де розпочалося будівництво, проїжджає спецтехніка, то у їхніх квартирах усе трясеться і це – лише початок.
Loading...Залишити коментар