Мешканці Миколаєва теж вимагали не везти до них львівське сміття

0

senkevych

В Миколаєві кілька сотень місцевих мешканців пікетували мерію, вимагаючи відставки мера та прийнятого напередодні рішення про тимчасове розміщення львівського сміття на місцевому полігоні.

Про це пишуть місцеві ЗМІ.

Захід організували опозиційні політики з партій “Оппоблок”, “Наш край”, “Блок Петра Порошенка” та ВО “Свобода”. Саме Олександр Сенкевич представник партії “Самопоміч”.

Пікетувальники тримали в руках плакати: “Миколаїв – не смітник!”, “Наше місто – не звалище”, “Сенкевича – на смітник!”, “Сміття – це обіцяні інвестиції для Миколаєва?”, “Навіщо меру депутати? Якщо він сам цар і бог !?”.

В свою чергу мер на прес-конференції повідомив, що захоронення львівського сміття припинене з ініціативи  співпартійця Сенкевича, мера Львова Андрія Садового

«До мене звернувся міський голова Львова і сказав:« Олександр, я зрозумів, що ми створили тобі своїм сміттям проблеми. Ми більше машин не відправляємо ». На сьогоднішній день постачання машин до Миколаєва зі Львова припинена», – сказав Сенкевич.

За його словами, захоронення мало відбуватись до 30 вересня, але обєм, котрий планували прийняти на миколаївському полігоні – не критичний, він мав би становити півторадобову норму самого Миколаєва.
Мер Миколаєва зазначив, що ввезення ТПВ зі Львова призупинений як мінімум до проведення позачергової сесії міськради, яка відбудеться в п’ятницю, 16 вересня.

«На сьогоднішній день сміття не вивозиться, вважаю, що дане рішення можливо буде мати силу після проведення позачергової сесії. Під час сесії я звернуся до депутатів і поясню наскільки це важливо, допомагати іншим регіонам України не тільки на словах, а й на ділі. Нагадаю їм приклад Чорнобильської катастрофи, коли люди з інших країн приїжджали і допомагали подолати ті проблеми, які з нами відбулися», – сказав Сенкевич.

Раніше схожі протести відбувались в Дніпрі.
Loading...Залишити коментар