Міграційна служба дала 5 днів воїну АТО на виїзд з країни

1

6364b1e104033726683d68ed55f28aa6
Міграційна служба дала 5 днів воїну АТО на виїзд з країни.

Таку подяку від України отримав учасник бойових дій, громадянин Росії С.М. Федорчук.

З його слів, після того, як він вдруге повернувся з АТО, пішов в Міграційну службу України для оформлення українського громадянства, там його чекав сюрприз – у нього залишилось 5 днів на виїзд з країни.
Усім відомо, що може чекати бійця АТО в Росії – у кращому випадку тюремний термін.

«21 жовтня, вдруге за більш ніж півроку приїхавши з АТО, прийшов в міграційну службу з вимогою повернути мені паспорт. На що отримав відповідь, що повернуть через п’ять діб, а після я “зобов’язаний покинути територію України”.

Така подяка Української держави до бійців, що захищають країну. До тих, хто, перебуваючи в РФ, не побоялися висловлюватися на підтримку України.

Логічно завершитися дана історія повинна, по всій вірогідності, моєю депортацією і тюремним ув’язненням в РФ або ж загибеллю по дорозі туди. Вихід є – нелегально перебратися в Європу і попросити притулок там. Пропонували такі варіанти і допомогу добрі люди. Доказів моєї невинності і політичного переслідування – предостатньо. Тільки от як після цього я буду дивитися в очі тим людям, які в мене вірили? Як після такого дивитися в очі своєї дочки? На ці питання у мене відповіді немає. Прикро.
Україна сказала мені, російському добровольцю своє “дякую”. Ну що ж, будь ласка», – пише росіянин у соціальних мережах.

 

Loading...1 коментар

  1. олег on

    Из за того что президент Порошенко саботирует люстрацию среди украинских чиновников очень много сепаратистов, поддерживающих Россию. Отсюда такое враждебное отношение чиновников миграционной службы к иностранцам , которые по зову сердца приехали защищять Украину от агрессии России…

Залишити коментар